Klub muzyczny "ARKADIA", Stalowa Wola
Pracownia Projektu Znamirowska & Pałka jest to godnym polecenia partnerem ze względu na wysoką jakość świadczonych uslug i indywidualne podejście do klienta.
Bogusław Kopacz
"BOGTEX" Konfekcja damska, Rzeszów
Z przyjemnością pragnę polecić panią Joannę Znamirowska-Pałka, która z wielką pomysłowością zaaranzowała i zrealizowała projekt naszego stoiska odzieżowego.
Bogusława Wójcik - Właściciel
Studio Mody "Francoise", Rzeszów
Na podstawie naszych doświadczeń rekomendujemy wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość usług oraz terminowość realizacji zleconych zadań i profesjonalizm.
Piotr Znamirowski
Centrum Medyczne "MEDYK", Rzeszów
Połączenie nowczesnych technologii z pomysłowością projektanta nieustanne znajduje uznanie zarówno w opinii użytkowników jak i naszych pacjentów. Z pełną odpowiedzialnoącią rekomenduję...
lek. med. Stanisław Mazur
Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego, Kraków
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję, jako solidnego i wiarygodnego partnera, wykazującego się dużym profesjonalizmem, fachowością i dyspozycyjnością...
Antoni Tutak - Prezes Zarządu
PIP, Okręgowy Inspektorat Pracy - Rzeszów
Współpracę charakteryzował wysoki profesjonalizm, terminowość oraz elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań funkcjonalnych, a niepowtarzalny design ... odpowiadał naszym aspiracjom.
Wiesław Kaczanowicz
"PROTOS", Rzeszów
Firma świadczy usługi w sposób rzetelny, z poszanowaniem prawa i etyki zawodowej. Dzięki temu zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić ją jako terminowego partnera.
Tomasz Boczar
"Steplar" reklama wizualna, Rzeszów
Doświadczenie i fachowość Pani Joanny sprawiły, że wspólnie realizowane projekty zawsze kończą się sukcesem. W każdej, sytuacji możemy liczyć na zaangażowanie i pomoc.
Agnieszka Myśliwiec
"VIVA FASHION" Konfekcja damska, Wrocław
Łatwość w odczytywaniu oczekiwań inwestora, bardzo duża komunikatywność oraz świetna znajomość zagadnień budowlanych ... pozwoliło stworzyć obiekt o wysokim standardzie wykonania.
Monika Cymanek
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gosp. Wodnej
Prace wykonane były profesjonalnie, pomysłowo, z dużym wyczuciem Naszych oczekiwań. Firma jest dobrze przygotowana do realizacji tego typu usług i wykonuje je sprawnie i rzetelnie.
Lesław Budzisz - Prezes Zarządu
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.
Wysoko oceniając pracę z biurem Pracownia Projektu Znamirowska & Pałka, polecamy go wszystkim klientom, którzy potrzebują rzetelnej, fachowej i kompetentnej obsługi.
Krzysztof Biskupski
ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Całość prac wykonana została terminowo, fachowo, rzetelnie i z należyta starannością. Zrealizowany projekt budzi powszechne zainteresowanie swoją oryginalnością rozwiązań ...
Zdzisław Białowąs - Dyrektor ZOZ MSWiA
Dom Pomocy Społecznej Zakonu Bonifratów
Z pełną odpowiedzialnością rekomendują Pracownię ... wszystkim tym, dla których ważna jest terminowość realizacji zleconych zadań oraz cenią sobie wysoką jakość i profesjonalizm.
Anastazja Ochenduszko - Dyrektor DPS