Studio Mody "Francoise" jest firmą z ponad 20-letnią  tradycją. Najważniejszym jej celem jest  zapewnianie wysokiej jakości wykonania wraz z  doskonałymi wzorami i stylem. 
Celem firmy mwm architekci jest kompleksowa obsługa Klienta oraz sprostanie wymaganiom narzuconym przez rynek przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości tworzonej architektury.
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "TEDBUD" oferuje Państwu usługi w zakresie wykonawstwa robót budowlanych i instalacyjnych. Od robót ziemnych poprzez mury, stropy czy pokrycia dachowe.
A+D specjalizuje się w projektowaniu i wyposażaniu sklepów, salonów firmowych, butików, biur obsługi itp. Oferuje przemyślany i funkcjonalny projekt, staranne wykończenie oraz unikalną architekturę.
Firma ERZETKA specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. W swoim dorobku posiada ponad sto projektów i kilkadziesiąt realizacji obiektów zieleni na terenie miasta Krakowa, Rzeszowa i okolic
Studio mebli Lux Atelier powstało by pomóc Państwu profesjonalnie urządzić swoje wnętrze. Firma w ofercie posiada meble kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby oraz meble biurowe, sklepowe czy recepcyjne.
Grand Projekt jest firmą zajmującą się sprzedażą mebli i wykładzin stanowiących wyposażenie biur, gabinetów, hoteli, restauracji, sklepów, banków oraz innych lokali i pomieszczeń.
BENTI - LIGHT jest firmą zajmującą się instalacją i projektowaniem profesjonalnego oświetlenia dla architektury i nie tylko. W ofercie firmy znajduje się kilka tysięcy wzorów lamp.
Od 6 lat firma AMB jest autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiego koncernu Benjamin Moore & Co., producenta najwyższej jakości farb lateksowo akrylowych i lakierów.
Firma BOZ powstała na początku lat 90-tych i od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek.


Współpracujemy również z wieloma artystami, rzeźbiarzami, grafikami i malarzami po Akademii Sztuk Pięknych