Projekty wnętrz powstają w toku współpracy z klientem, zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania Inwestora , przez co nasze projekty stają się oryginalne i ponadczasowe. Zakres usług i warunki współpracy ustalane są indywidualnie, w trakcie rozmowy wstępnej, a informacje zebrane podczas pierwszego spotkania są wytycznymi opracowania projektu koncepcyjnego, a w dalszym etapie wymarzonego wnętrza.

Pierwsza rozmowa pozwala na sprecyzowanie marzeń i oczekiwań dotyczących projektowanego wnętrza, sugeruje zastanowienie się nad wielkością poszczególnych pomieszczeń,  sposobem wzajemnych powiązań między nimi.
Przeprowadzona rozmowa pozwala nam ustalić estetyczne upodobania klienta, najbardziej odpowiadającą kolorystykę czy sposób wykończenia.
Spotkanie to służy wytyczeniu kierunku działań i określeniu zakresu dalszej współpracy.
Podpisanie umowy prowadzi do rozpoczęcia pierwszego etapu prac - przygotowanie koncepcji układu funkcjonalnego.

Kolejnym etapem jest dostosowanie zabranych przez nas wiadomości do narzuconych przez głównych architektów warunków i możliwości.

Dalsze spotkania służą prezentacji i dyskusji nad przygotowanymi przez nas propozycjami aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Omawiamy przygotowane propozycje układu funkcjonalnego, proponowane materiały i rozwiązania. Propozycje przedstawiamy na rysunkach, rzutach, widokach,  przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje - trójwymiarowy model projektowanego pomieszczenia. 
Akceptacja pozwala na przejście do prac związanych z przygotowaniem szczegółowego projektu wykonawczego w postaci rysunków technicznych. Rozpoczyna się wówczas kolejny etap - praca nad projektem wykonawczym.

W momencie przystąpienia przez ekipę wykonawczą do pracy, jeżeli wybiorą Państwo taką opcję, następuje etap nadzoru autorskiego nad realizacją projektu. Polega on na naszych wizytach - konsultacjach na miejscu inwestycji i nadzorze wykonywanych prac, tak by wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Wyróżnia nas praca w energicznym tempie przy udziale sprawdzonych ekip budowlano – remontowych. Dodatkowym atutem jest współpraca z artystami, co umożliwia wykonanie nawet najbardziej nietypowych pomysłów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat współpracy, zakresu usług i cen prosimy kierować zapytanie na adres: biuro@znamart.pl lub kontakt tel. 017 859 45 20
tel. kom. 501 249 648

Wszystkim zainteresowanym proponujemy spotkanie.
Dokonujemy również wycen w oparciu o materiały dostarczone do biura lub przesłane drogą mailową.